FENG - SHUI PORADENSTVÍ

Ing. Jana Černá

img

Domů

img

Nabídka

img

O mně

img

Kontakt

img

Reference realizace


Feng shui pravidelně aplikujeme na naši domácnost od roku 2011, odkdy naše rodina spolupracuje s paní Ing. Janou Černou, od které jsme měli vypracován Fengshui rozbor a pravidelnou roční aktualizaci.

Nejvíce jsem si uvědomila a pocítila účinky FS v roce 2014, kdy jsem byla na dovolené okradena o kabelku s doklady, mobilem a penězi a hovořila jsem s Janou a Jana vyjádřila lítost, že je škoda, že FS nedokázalo zabránit této situaci a že v roce 2014 pro naši domácnost byla negativní kombinace létajících hvězd. A já si uvědomila, že jsem zapomněla na začátku roku udělat opatření, o kterých mi Jana říkala.

...Tak jsem si to tehdy uvědomila a řekla si ano, půjdu koupit černý turmalín a položím ho do sektoru 3/7. Říkám si je čas, koupím ho až v pondělí. No a o víkendu vykradli manželovi v práci trezor...

Tím netvrdím, že člověk by měl bezmyšlenkovitě a dogmaticky se držet zásad FS, ale je dobré vědět, že je možnost ovlivnit svůj život svým přístupem ...

Ing. Monika Kráčmarová :)

Paní inženýrka Jana Černá mi byla doporučena od kamarádky, které pomáhala vyladit interiér podle Feng Šuei. Vzhledem k tomu, že jsem si něco o Feng Šuei přečetla a chtěla jsem podle něj mít zařízený interiér i já, oslovila jsem ji v době, kdy se dokončovala hrubá stavba domečku.

Nejdřív jsem se snažila něco vyčíst z moudrých knih, ale zjistila jsem, že je to marné. Je to natolik složité, že jsem ráda za pomoc odbornice, která se mi dostala. Poté, co jsem se nastěhovala a domeček vybavila, jsem paní inženýrku pozvala, aby mi zkontrolovala, eventuálně upravila a doladila to, co by se jí nelíbilo. Dodržela jsem její návrh, takže nebylo co opravovat.

Každý rok mi posílá mailem rady, jak si interiér upravit tak, aby byl nabitý dobrou energií. Jsem moc ráda, že jsem ji již před 4mi lety oslovila, vyplatilo se to! V domečku se mi skvěle bydlí.

J. I.

Pěkný den, všem příznivcům Feng Shui :)

Vždy mi imponovala asijská životní filozofie, vyrovnanost, jóga, klid. Dostat a následně se otevřít čínskému učení Feng Shui bylo proto snad nevyhnutelné :). Zvlášť, když se můj osobní příběh začal měnit díky FS (v podstatě volání po celkové harmonii).

Pokud každý kout vašeho domova má být odrazem jednotlivých dílků vašeho života, máte chuť se na ním zamýšlet , opečovávat jej a ošetřovat. Člověk má chuť si hrát a aktivovat ty části, kde usíná na Vavřínech, nebo naopak zjemnit kde potřebuje ztlumit. Máte chuť být tvůrčí.

Pořídit jiný obrázek, zvonkohru, květinu nebo jen pod koberec zasunout šipku, aby se vedla jiným směrem energii chi…. to je přece to nejsnazší a hlavně i zábavné.

Když jsme si s mužem postavili domeček, chyběl už jen projekt FS. Jsem potěšena, že mi tak byla dána příležitost seznámit se s paní Janou. Nejen, že tento projekt skvěle připravila, ale pravidelně jej i aktualizuje. Občas spolu hledáme nové možnosti , konzultujeme varianty. Je mi učitelkou, poradkyní, přítelem.

Tímto bych chtěla paní Janě poděkovat za čas, který strávila nade mnou, se mnou, pro mne :)

Andrea H.

Při rekonstrukci pokojíku mé osmileté dcery jsem využila poradnu pro Feng Shui paní Jany Černé. Její rady a doporučení přispěly ke zlepšení kvality spánku, i soustředěnosti mojí dcery na učení a její relaxaci v pokojíku. Po těchto zkušenostech jsem si nechala udělat i rozbor celého bytu podle Feng Shui. Na základě doporučení paní Jany postupně předěláváme celý byt. Energie celého bytu se změnila k lepšímu, což pociťujeme hlavně v ložnici a obývacím pokoji. Feng Shui pro mě znamená každodenní radost a novou inspiraci k drobným změnám :)

Vřele doporučuji.

Martina Kratochvílová